Kochani!

Nadszedł czas, na który czekały setki, tysiące, a nawet miliony z nas? Thermomix obchodzi swoje 25 urodziny na polskim rynku?

Mamy niepowtarzalną okazję, aby świętować razem z nim? Każdy z Was może zaprosić do swojej kuchni Thermomix TM6 za mniej niż 160 zł miesięcznie? Jak to jest możliwe?

Firma Vorwerk przygotowała promocję ratalną 0 % na 10, 20, a nawet 36 rat! Co to oznacza? Urządzenie Thermomix można kupić w wygodnych ratach 0 % bez żadnych ukrytych kosztów?

Jeśli o cyferkach mowa zróbmy sobie króciutkie przypomnienie…
Niektórzy z Was już od dawna noszą się z zamiarem kupienia Thermomix – jedyne na co czekaliście to właśnie raty 0 %. Czy 159,58 zł miesięcznie to dużo?

Jeśli masz Thermomix i go używasz przynajmniej kilka razy w tygodniu to tę, a nawet wyższą kwotę zaoszczędzisz bez większego wysiłku. Chcecie konkrety?
Bardzo proszę:

W trakcie prezentacji lub Thermowizji przygotowujemy kilka prostych przepisów, które mogą ułatwić codzienne żywienie siebie i rodziny.

Wrzućmy na warsztat 3 z nich:

– bułki pszenne,

– surówka z marchewki i jabłka,

– napój pomarańczowo- cytrynowy.

Bułki pszenne

Koszt jednej bułki kupionej w sklepie to ok. 1 zł. Są droższe, pełnoziarniste, z mąki eko.. są i tańsze, napompowane chemią kajzerki z mrożonek w markecie, ale uznajmy, że bułka za 1 zł to przyzwoita jakość? Tymczasem Thermomix wyprodukuje dla nas taką pachnącą, świeżą i cieplutką bułeczkę za jedyne 40 groszy (wliczając cenę zużytego prądu)! I będziemy na 100% pewni co się w niej znajduje. Mogą to być świeżo zmielone ziarna dowolnego zboża (tak, Thermomix mieli ziarna na mąkę), pestki, ziarenka, aromatyczne przyprawy, czy cokolwiek dusza zapragnie.. Jeśli założymy, że bułeczki będziemy piec co drugi dzień zaoszczędzimy nawet 90 zł miesięcznie! Ile jeszcze brakuje nam do najniższej raty? Liczmy dalej..

Napój pomarańczowo- cytrynowy

1 l napoju pomarańczowego w kartonie kosztuje ok 5 zł. Świeżo wyciskany sok z całych pomarańczy jest ok 4 razy droższy. A jak to wygląda, kiedy mamy Thermomix? Cena 1 cytryny i jednej pomarańczy (plus koszt pracy TM) to tylko 2,5 zł. Jeśli taki świeży napój będziemy sobie serwować codziennie w skali miesiąca zaoszczędzimy 75 zł. Nie wspominając o ogromnych ilościach cukru i konserwantów, jakie dzięki temu usuniemy ze swojego menu?

Surówka z marchewki i jabłka

Za jedno pudełeczko surówki w sklepie zapłacimy ok 4 zł. Natomiast 450 g świeżutkiej, domowej surówki zrobimy w zaledwie 5 minut, a składniki kupimy za 2 zł. Codziennie przygotowywana w Thermomix surówka pozwoli nam zaoszczędzić 60 zł miesięcznie.

Zaraz, zaraz.. czy przypadkiem nie oszczędziliśmy już troszkę więcej niż potrzebujemy na najniższą ratę w promocyjnym kredycie 0%?:) Oczywiście, że tak? nasze oszczędności przy zaledwie 3 przepisach przygotowywanych w Thermomix to 225 zł w skali miesiąca! Na ratę potrzebujemy tylko 159,58 zł? A przecież platforma Cookidoo, kompatybilna z urządzeniem TM6 zawiera na dzień dzisiejszy 3749 przepisów i wciąż poszerzana jest o nowe, sprawdzane przez ekspertów dania. W prostym przeliczeniu: gdybyśmy codziennie przygotowali inną potrawę w Thermomix, moglibyśmy wypełnić różnorodnością menu na następne 10 lat!

Powyżej mamy niewielką próbkę tego jak Thermomix może nam pomóc oszczędzać oraz smacznie i łatwo pomóc w codziennym gotowaniu. Ale to tylko początek korzyści. Gotując w Thermomix i planując swoje tygodniowe menu przy pomocy aplikacji Cookidoo możemy:

– przestać wyrzucać jedzenie, mądrze dysponując składnikami,

– tworzyć listę zakupów zawierającą potrzebne produkty w odpowiednich ilościach,

– wykorzystywać artykuły, które mamy już w lodówce dzięki wyszukiwaniu przepisów wg składników itd…

Jeśli chcesz poznać Thermomix, platformę Cookidoo i odkryć więcej szczegółów na temat gotowania za dotknięciem palca zadzwoń i spotkajmy się na prezentacji w Twojej kuchni lub umówmy się na Thermowizję, na której bez wychodzenia z domu zobaczysz jak dziecinnie proste jest gotowanie, kiedy w domu jest Thermomix ?

Piotrek- tel. 792 890 792

Ania na prezentacje umawia się głównie na terenie Lubelszczyzny – Piotrek na Podkarpaciu, ale jeśli chcesz zaprosić nas w inne miejsce na mapie Polski – zadzwoń, sprawdzimy trasę, spakujemy Thermomix i przyjedziemy razem poczarować w Twojej kuchni 🙂

PROMOCJA RATALNA TRWA DO 28.08!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z TWOIM PRZEDSTAWICIELEM 🙂